Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

FOTBALOVÝ KROUŽEK

Změna místa prohlídky kronik v sobotu 3. 6. 2023

Prohlídka kronik byla původně naplánovaná 3. 6. v sobotu v kabinách hřiště od 14,00 – 18,00 hod., ale z důvodu obsazení kabiny v 16,00 rozhodčími musela být zkrácena do této doby.

Aby si zájemci mohli kroniky prohlížet od plánovaných 14,00 – 18,00 hod., budou kroniky umístěné k prohlížení v zasedací místnosti hasičské zbrojnice.

Těšíme se na Vaši návštěvu (rovněž tak i v pátek 2. 6. v zasedací místnosti obecního úřadu). Kronik má být hodně.

Kroniky k nahlédnutí

U příležitosti oslav 145. výročí založení SDH spojené se setkáním rodáků vám oznamujeme, že kroniky obce a spolků  budou k nahlédnutí v pátek 2. června 2023 od 14:00 – 18:00 v zasedací místnosti obecního úřadu a v sobotu 3. června od 14:00 – 16:00 na hřišti v kabinách SK Slavia Libřice.

Pozor na sáčky s jedem

Upozorňujeme vás, že v naší obci došlo ráno a v podvečer  ke vhození sáčku s jedem vyvolávajícím krvácení na soukromý pozemek s úmyslem otrávit psa. Této osobě je jedno, že po tomto pozemku chodí i malé dítě.  Zmíněný pozemek je nyní již pod  kamerovým systémem a s novými fotopastmi. Případ šetří Policie ČR.

Nenechávejte volně pobíhat svého psa a  pozorně kontrolujte, co žere.

Kontejner na trávu

Kontejner na trávu je z důvodu čarodějnic a následném úklidu plochy dočasně přemístěn k rampě. Jeho návrat za hřiště vám bude včas oznámen.

Prodejna je opět otevřená

Zveme vás do naší prodejny, která je otevřená: pondělí až sobota od 7:00 – 18:00 a v neděli od  7:00 – 11:00 hod.

Prodej: každý den čerstvé pečivo (i v odpoledních hodinách), mléko a mléčné výrobky, uzeniny, ovoce a zelenina, (chystají se lahůdky, cukroví), trvanlivé potraviny, domácí potřeby, drogerie, krmivo pro zvířata – prodejce bude reagovat na další požadavky zákazníků. U banky je požádáno o platební terminál – bude brzy. Panu vedoucímu zatím chybí čeština, ale pomocí rukou se domluvíte (pokud je na prodejně paní Hušková, říkejte jí svoje připomínky a požadavky).

Změna termínu uzavírky silnice na Jaroměř

NOVÁ INFORMACE
V tel. rozhovoru nás zástupce Strabagu p. Košťál informoval, že se uzavírka silnice na Jaroměř bude realizovat až od 15.června (měla začít už 24.4.)
15. června se zahájí stavební práce – do té doby se nebude zasahovat do konstrukce silnice, takže bude průjezdná.

Otevření prodejny

V současné době se do prodejny po úpravě a velkém úklidu naváží a doplňuje zboží, zajišťují se objednávky a dodávky pečiva, uzeniny a zeleniny.
Předpoklad otevření prodejny je koncem příštího týdne – jakmile budeme znát přesné datum, dáme vám ihned vědět.